Forum Charyzmatyczne (zakończone)


Informacja

Dziękujemy za zgłoszenie się na Forum Charyzmatyczne 19-21.05.17 w Szczecinie.

Recepcja będzie czynna od godz. 15 w piątek 19.05. W cenie zapewnione są dwa obiady: w sobotę i w niedzielę. Będzie możliwość kupienia kanapek i napojów. Program Forum jest poniżej na stronie. Zakończenie Forum jest planowane w niedzielę 21.05 o godz. 14-15.

Pozdrawiamy
Wspólnota Lew JudyFORUM CHARYZMATYCZNE

„Maryja Gwiazda Ewangelizacji”

Szczecin, 19-21 maja 2017 r. Szkoły Salezjańskie, ul. Ku Słońcu 124


Słowo Boże głoszą:


Ks. Piotr Glas Ks. Dominik Chmielewski dr Wincenty Łaszewski
     
 
Ks. Piotr Skiba Ks. Michał Olszewski  Program ramowy Forum


PIĄTEK – 19 maja
15.00 – Rejestracja uczestników w Recepcji Forum
18.30 – Rozpoczęcie Forum
18.45 – Uwielbienie
19.30 – Różaniec
20.00 – EUCHARYSTIA z konferencją
21.30 - 24.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
SOBOTA – 20 maja
07.00 – Otwarcie sali
08.30 – Różaniec
09.00 – Uwielbienie i konferencja
10.15 – Przerwa
10.45 – Uwielbienie i konferencja
12.00 – EUCHARYSTIA z konferencją
13.30 – Obiad
14.30 – Uwielbienie i konferencja
16.00 – Przerwa
16.30 – Uwielbienie i konferencja
18.00 – Przerwa
19.00 – Różaniec
19.30 – Adoracja - uwielbienie oraz modlitwa o uzdrowienie
NIEDZIELA – 21 maja
08.30 – Różaniec
09.00 – Uwielbienie i konferencja
10.30 – Przerwa
11.00 – Uwielbienie i konferencja
12.30 – EUCHARYSTIA z konferencją
14.00 – Obiad

Osoby, które chciałyby pomóc w organizacji Forum (np. media, reklama, muzyka, organizacja, liturgia, finanse, posiłki, itp.) prosimy o kontakt: pomoc@lewjudy.org. Osoby, które pragną modlić się wstawienniczo i pościć w intencji Forum prosimy o kontakt: modlitwa@lewjudy.org. Jeśli szukasz wspólnoty na napisz na adres: wspolnota@lewjudy.org.


Organizatorzy:

  • Szkoły Salezjańskie - Ku Słońcu 124, Szczecin
  • Wspólnota Lew Judy
  • Fundacja Fiat Voluntas Tua
  • Fundacja Szczecińska

Współorganizator:

  • Wydział Duszpasterski Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej

Zapisy


ZAPISY ZAKOŃCZONE

Uwaga! Zapisy na Forum zostały już zakończone.

Osoby, które zapisały się i nie zrobiły jeszcze przelewu prosimy o jak najszybsze dokonanie wpłaty. Wpłatę za udział w Forum mogą dokonywać tylko osoby już zapisane, które otrzymały potwierdzenie zapisów pocztą elektroniczną lub telefonicznie. Samo zapisanie się internetowe lub telefoniczne bez przelewu jest nieważne!

Osoby, które chcą jeszcze wziąć udział w Forum mogą zgłosić się telefonicznie na listę rezerwową, dzwoniąc na numer telefonu podany niżej. Po uzyskaniu potwierdzenia przyjęcia muszą dokonać przelewu, podając informację, kogo przelew dotyczy.

Prosimy o modlitwę i pozdrawiamy w Chrystusie.Zasady organizacyjne

Rejestrując się na Forum każdy akceptuje zasady organizacyjne i wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów ewangelizacji.

Pierwszym krokiem każdego uczestnika jest rejestracja w internetowych zapisach, wypełniając właściwie wskazane pola formularza. Każda osoba musi być odrębnie zapisana w formularzu zapisów, również osoby niepełnosprawne na wózkach inwalidzkich i dzieci.

Drugim korkiem uczestnika, który jest już zapisany w rejestracji internetowej jest wpłata na podane konto. Tylko osoby już zarejestrowane w systemie internetowym mogą dokonywać przelewów za uczestnictwo w Forum. Koszt udziału jednej osoby w Forum wynosi 100 zł (w tym: 2 obiady, identyfikator, pakiet informacyjny, program, itp.). Kwotę 100 zł należy wpłacić na konto Fundacji SZCZECIŃSKIEJ, tytułem: „Forum - Imię Nazwisko”. Uiszczone wpłaty nie podlegają zwrotowi. Kwota ta nie obejmuje kosztów noclegów. Bez odpowiedniego przelewu, rejestracja internetowa jest nieważna. O przyjęciu na Forum będzie decydować kolejność dokonanych wpłat na konto.

Jeśli ktoś się pomyli w rejestracji internetowej może wpisać się jeszcze raz – poprawnie, a faktem decydującym o przyjęciu jest prawidłowa rejestracja internetowa i przelew na konto z podaniem właściwych danych. Może być jeden przelew zbiorczy np. za rodzinę, grupę z podaniem w tytule imion i nazwisk, których wpłata dotyczy. Potwierdzeniem faktycznego przyjęcia osoby na Forum jest właściwie dokonana rejestracja internetowa i dokument przelewu odpowiedniej kwoty, który należy, w dniu przybycia na Forum, mieć ze sobą. Zapisy internetowe na Forum trwają do 12 maja br., bądź do wyczerpania liczby miejsc.

Osoby niepełnosprawne na wózkach inwalidzkich oraz dzieci do trzeciego roku życia uczestniczą w Forum bez opłat pod warunkiem, że osoby te zostały zapisane w rejestracji internetowej i zgłoszone w polu "uwagi" w formularzu internetowym lub telefonicznie. Ilość miejsc na Forum jest ograniczona. Miejsca na sali są nienumerowane. Podstawą do wejścia na Forum będzie identyfikator przekazany przez Organizatora w dniu przybycia na Forum. Organizator nie wyraża zgody uczestnikom na rejestrowanie VIDEO przebiegu Forum. W czasie forum będzie tłumaczenie symultaniczne na język niemiecki.

Opiekun grupy zorganizowanej powinien zgłosić się na e-mail: kontakt@lewjudy.org podając dodatkowo listę osób już indywidualnie zgłoszonych przez niego w zapisach internetowych, a w dniu rozpoczęcia Forum powinien w recepcji odebrać identyfikatory i materiały dla jego grupy. Opiekun grupy może zrobić jeden przelew za całą grupę z podaniem nazwiska opiekuna i kwotą zgadzającą się z ilością osób przekazaną we wspomnianej liście zbiorczej. Opiekun grupy otrzyma w recepcji Forum ilość „wejściówek” zgadzającą się z kwotą dokonaną w przelewie, niezależnie od ilość osób zapisanych w zapisach internetowych. Potwierdzeniem przyjęcia uczestników Forum będzie dokument przelewu odpowiedniej kwoty, który należy mieć przy sobie.

W czasie Forum będą wydane uczestnikom dwa obiady. Będzie także możliwość zakupu we własnym zakresie kanapek i herbaty na śniadanie lub kolacje.

Księży prosimy o zabranie alby i stuły. Prosimy żeby wszyscy przyjeżdżający na forum byli już po spowiedzi świętej.

Informujemy, że międzynarodowym kodem identyfikującym Raiffeisen Bank Polska S.A. (Raiffeisen Polbank) w transakcjach walutowych/zagranicznych rozliczanych za pośrednictwem sieci przesyłowej SWIFT jest RCBWPLPW.


Numer konta Fundacji

Fundacja SZCZECIŃSKA
KRS 0000281775
REGON 320361925
NIP 8513012136

90 1750 0012 0000 0000 2691 4043
Raiffeisen Bank Polska S.A.

ul. Królowej Korony Polskiej 28E
70-485 Szczecin skr. 167
www.szczecinska.eu


Noclegi każdy uczestnik organizuje sobie we własnym zakresie. Niżej przedstawiamy kilka ogólnodostępnych informacji:


Dojazd autobusem lub tramwajem do Szkół Salezjańskich

z PKS Szczecin: należy dotrzeć do przystanku tramwaju nr 3 na Placu Tobrucki 12 (100 m od dworca PKS). Tramwajem nr 3 dojeżdżamy na przystanek Brama Portowa 31, przechodzimy przez ulicę na przystanek tramwaju nr 8 Brama Portowa 22 i jedziemy tramwajem nr 8 na przystanek Szkoła Salezjańska 12.
lub
należy dotrzeć do przystanku tramwaju nr 9 na Placu Zawiszy (240 m od dworca PKS). Tramwajem nr 9 dojeżdżamy na przystanek Plac Kościuszki 21 i przesiadamy się w tramwaj nr 10, którym dojeżdżamy na przystanek Szkoła Salezjańska 12.

z PKP Szczecin: należy dotrzeć do przystanku tramwaju nr 3 na Dworzec Główny 15 (tuż przy wyjściu z dworca PKP). Tramwajem nr 3 dojeżdżamy na przystanek Brama Portowa 31, przechodzimy przez ulicę na przystanek tramwaju nr 8 Brama Portowa 22 i jedziemy tramwajem nr 8 na przystanek Szkoła Salezjańska 12.


Kontakt

Kontakt telefoniczny w sprawach zapisów na Forum:

tel. 607 722 625
tel. 511 541 803
tel. 501 446 779
email: kontakt@lewjudy.org